Lenovo Yoga 500-14ISK
Specifikációk
Lenovo Yoga 500-14ISK
Lenovo Yoga 500-14ISK (Yoga 500 Széria)
Processzor
Intel Core i5-6200U 2c/4t 2 x 2.3 GHz, Skylake
Grafikus adapter
Memória
4 GB
, DDR3L, egy-csatornás memória
Kijelző
Alaplap
Intel Skylake-U Premium PCH
Háttértár
WDC Slim WD10SPCX-24HWST1, 1000 GB
, 5400 rpm
Hangkártya
Intel Skylake-U/Y PCH - High Definition Audio
Csatlakozók
1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 HDMI, 1 Kensington zár, Audió csatlakozók: 3,5 mm jack kombó, Kártyaolvasó: 4-in-1 (SD/SDHC/SDXC/MMC), Szenzorok: pozíció szenzor
Hálózat
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 21.5 x 340 x 235
Akkumulátor
30 Wh, 4050 mAh Lítium-Polimer, Li-polymer, típus: L14M2P21, Akkumulátor üzemidő (gyártói adat): 8 h
Operációs rendszer
Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
Kamera
Webkamera: HD-Webcam 720p
További jellegzetességek
Súly
1.782 kg, Tápegység: 352 g
Ár
769 Euró
Hivatkozások
Price comparison
Átlagos pontszám: 72.15% - átlagos
Átlag 2 pontszámok (kezdő érték 1 tesztek)
Tesztek a következőre Lenovo Yoga 500-14ISK
76.3% Lenovo Yoga 500-14ISK notebook rövid vizsgálat | Notebookcheck
68% Lenovo Yoga 500 (14") (i5-6200U, GeForce 920M, 4GB RAM, 1TB HDD)
Forrás: Connect - Heft 8/2016 Német
Egyéni teszt, , Ismeretlen hosszúság, Dátum: 07/01/2016
Értékelés: Összpontszám: 68%