Lenovo Yoga 700-14ISK-80QD0088SP
Specifikációk
Lenovo Yoga 700-14ISK-80QD0088SP (Yoga 700 Széria)
Processzor
Intel Core i7-6500U 2c/4t 2 x 2.5 - 3.1 GHz, Skylake
Grafikus adapter
NVIDIA GeForce 940M
Memória
8 GB
Kijelző
14.00 hüvelyk 16:9, 1920 x 1080 pixel 157 PPI, IPS, fényes: igen
Háttértár
256 GB SSD
Csatlakozók
1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 HDMI
Hálózat
802.11 a/b/g/n/ac (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/), Bluetooth 4.0
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 18.3 x 334.9 x 229.5
Operációs rendszer
Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
Súly
1.6 kg
Hivatkozások
Price comparison
Tesztek a következőre Lenovo Yoga 700-14ISK-80QD0088SP
Lenovo Yoga 700-14ISK. Convertible 14,0" potente (799 €)
Forrás: Ofertaman Spanyol ES→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 10/03/2017
¡Solo 26/09/17! Lenovo Yoga 700-14ISK (80QD0088SP). Convertible 14,0" potente (799 €)
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 09/26/2017
Hozzászólás
NVIDIA GeForce 940M:
» További információt talál a Grafikus Adapterek Összehasonlításában és a kapcsolódó Benchmarkokban.
6500U:
» További információt talál a Mobil Processzorok Összehasonlításában.
Google LogoAdd as a preferred source on Google
Mail Logo
Noteszgépek ugyanazzal a grafikus adapterrel
Microsoft Surface Book, Core i5-6300U
GeForce 940M, Core i5 6300U, 13.50", 1.7 kg
Wortmann Terra Mobile 360-15
GeForce 940M, Core i5 6200U, 15.60", 2.2 kg