Lenovo Flex 3i Chromebook 11-82N30012HA
Specifikációk
Lenovo Flex 3i Chromebook 11-82N30012HA (IdeaPad Flex 3 Széria)
Processzor
Intel Celeron N4500 2c/2t 2 x 1.1 - 2.8 GHz, Jasper Lake
Memória
4 GB
, DDR4-2933
Kijelző
11.60 hüvelyk 16:9, 1366 x 768 pixel 135 PPI, Capacitive, fényes: igen, 60 Hz
Háttértár
128GB
Csatlakozók
3 USB 3.0, 1 HDMI, Audió csatlakozók: 3.5mm, Kártyaolvasó: microSD
Hálózat
802.11 a/b/g/n/ac/ax (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 18.45 x 285.5 x 205.2
Akkumulátor
42 Wh, 3-cell
Operációs rendszer
Google Chrome OS
Kamera
Webkamera: HD 720p
További jellegzetességek
Hangszórók: Stereo, Billentyűzet: Chiclet
Súly
1.2 kg
Hivatkozások
Price comparison
Átlagos pontszám: 68.67% - átlagos
Átlag 3 pontszámok (kezdő érték 3 tesztek)
Tesztek a következőre Lenovo Flex 3i Chromebook 11-82N30012HA
60% Lenovo IdeaPad Flex 3 Chromebook Review: Not flexible enough
Forrás: The Times of India Angol EN→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Rövid, Dátum: 02/03/2022
Értékelés: Összpontszám: 60%
70% Lenovo IdeaPad Flex 3i Chromebook review: a well-built convertible that does the job
Forrás: 91mobiles Angol EN→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Közepes, Dátum: 01/21/2022
Értékelés: Összpontszám: 70%
76% Lenovo Flex 3i Chromebook Review: Eat Sleep Flex Repeat
Forrás: Tech PP Angol EN→HU Archive.org version
Alright, should you spend Rs 28,990 on the Lenovo Flex 3i Chromebook? In my opinion, if you have a tight budget of Rs. 30,000 and are fine with Chrome OS for your daily work, including browsing the Internet, binge-watching shows, attending online meetings/classes; then, the Flex 3i is an easy recommendation. It does a lot of things right, such as excellent battery life, a good keyboard and trackpad, and good performance on light tasks. However, it’s imperfect and has flaws, such as an average display and mediocre speaker quality. Still, you really can not complain about an entry-level Chromebook. However, you can also save a few bucks and get the Asus Chromebook Flip C214, which offers similar specs, but at the cost of a weaker chipset. Then there is the HP Chromebook 11A, but its biggest drawback is the lack of touch support.
Egyéni teszt, online elérhetőség, Közepes, Dátum: 12/11/2021
Értékelés: Összpontszám: 76% ár: 80% teljesítmény: 70% kijelző: 70% összeszerelés: 80%
Hozzászólás
Intel UHD Graphics (Jasper Lake 16 EU):
Integrált grafikus kártya az Intel Jasper Lake Celeron 11. generációs architektúrán alapuló belépő szintű modellekben. A 32 EU (Execution Units / Shader Cluster) közül 16-ot kínál. Az órajel a processzormodelltől függően 350 MHz alap és 800 MHz boost között változik. A Jasper Lake lapkák az Intelnél gyártott 10 nm-es eljárással készülnek (hasonlóan az Ice Lake-hez).
» További információt talál a Grafikus Adapterek Összehasonlításában és a kapcsolódó Benchmarkokban.
Celeron N4500:
Alacsony fogyasztású kétmagos SoC a Jasper Lake sorozatból olcsó noteszgépekbe. 1,1 - 2,8 GHz közötti órajelekkel fut, és 16 EU-s, akár 750 MHz-es DirectX 12 képes grafikus adaptert integrál. A CPU-magok kisebbek és lassabbak, mint a Core CPU-kban (pl. Ice Lake), de ugyanabban a 10 nm-es eljárással készülnek.