LG Gram 14Z90P-G.AA79G
Specifikációk
LG Gram 14Z90P-G.AA79G
G.AA79G (Gram Széria)
Processzor
Grafikus adapter
Intel Iris Xe Graphics G7 96EUs - 1024 MB VRAM, Mag: 1300 MHz, Memória: 1600 MHz
Memória
16 GB
, LPDDR4X, Dual Channel, 4266 MHz
Kijelző
14.00 hüvelyk 16:10, 1920 x 1200 pixel, LG Display LP140WU1-SPA1, IPS, fényes: igen, 60 Hz
Alaplap
Intel Tiger Lake-UP3 PCH-LP
Háttértár
SK Hynix PC601 1TB HFS001TD9TNG, 1024 GB
, 1 TB M.2 SSD (Hynix HFS001TD9TNG-L2A0A), 860 GB ingyenes
Hangkártya
Intel Tiger Lake-U/Y PCH-LP - cAVS (Audio, Voice, Speech)
Csatlakozók
Hálózat
Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.1
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 16.8 x 313.4 x 215.2
Akkumulátor
72 Wh Lítium-Ion, Akkumulátor üzemidő (gyártói adat): 25.5 h
Töltés
gyors töltés / Quickcharge
Operációs rendszer
Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
Kamera
Webkamera: 720p
Elsődleges kamera: 0.9 MPix HD Webcam
További jellegzetességek
Hangszórók: Stereo, Billentyűzet: Chiclet, Billentyűzet háttérvilágítás: igen, 24 Hónap Garancia
Súly
967 g, Tápegység: 298 g
Ár
1599 Euro
Hivatkozások
Price comparison
Átlagos pontszám: 91.1% - nagyon jó
Átlag 3 pontszámok (kezdő érték 8 tesztek)
Tesztek a következőre LG Gram 14Z90P-G.AA79G
88.3% LG Gram 14Z90P in review: Superior endurance and finally more performance | Notebookcheck
85% LG gram 14 review: An unbelievably light 14-inch notebook
Forrás: Hardware Zone Angol EN→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon hosszú, Dátum: 10/10/2021
Értékelés: Összpontszám: 85% ár: 85% teljesítmény: 80% mobilitás: 95% összeszerelés: 80%
2021 LG Gram 14" Review: Near Perfect but Hard to Recommend..
Forrás: TechTablets Angol Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Hosszú, Dátum: 03/10/2021
LG 14Z90P-G.AA89B. Portátil 14,0" potente de menos de 1 kilogramo
Forrás: Ofertaman Spanyol ES→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 12/26/2021
LG 14Z90P-G.AA89B. Portátil 14,0" potente de menos de 1 kilo (999 €)
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 11/21/2021
[Análisis] LG Gram 14Z90P: Potencia y Portabilidad Para Años
Forrás: Mi Mundo Gadget Spanyol ES→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Közepes, Dátum: 10/15/2021
LG 14Z90P-G.AA78B. Portátil 14,0" potente de menos de 1 kilo (999 €)
100% LG Gram 14, 16 en 17 Review
Forrás: Tweakers Holland NL→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon hosszú, Dátum: 05/04/2021
Értékelés: Összpontszám: 100%
Trên tay nhanh chiếc laptop siêu mỏng siêu nhẹ LG Gram 2021 14 inch