HP 14-BW017AU
Specifikációk
HP 14-BW017AU
HP 14-BW017AU (14 bw000 Széria)
Processzor
AMD A9-9420 2c/2t 2 x 3 - 3.6 GHz, Stoney Ridge
Memória
4 GB
Kijelző
14.00 hüvelyk 16:9, 1920 x 1080 pixel 157 PPI, fényes: nem
Háttértár
500 GB SSD
Csatlakozók
1 USB 2.0, 1 VGA, 1 HDMI, Kártyaolvasó: SD
Hálózat
802.11 b/g/n (b/g/n = Wi-Fi 4/), Bluetooth 4.2
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 23.7 x 340 x 240
Akkumulátor
41 Wh
Operációs rendszer
FreeDos
Súly
1.9 kg
Hivatkozások
Price comparison
Tesztek a következőre HP 14-BW017AU
HP 14-BW017AU, Laptop HP yang Ringan di Bobot dan Budget
Forrás: Pemmzchannel ID→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 03/15/2021
Hozzászólás
AMD Radeon R5 (Stoney Ridge):
Néhány AMD-A kétmagos APU ("Stoney Ridge") integrált videokártyája, amely GCN architektúrán alapul, 192 shader egységgel, és maximum 800 MHzórajellel. Teljesítménye erõsen függ a TDP-tõl (15-25 watt az egész chipre vonatkoztatva)
» További információt talál a Grafikus Adapterek Összehasonlításában és a kapcsolódó Benchmarkokban.
A9-9420: » További információt talál a Mobil Processzorok Összehasonlításában.
Google LogoAdd as a preferred source on Google
Mail Logo
Noteszgépek ugyanazzal a kijelző mérettel és/vagy súllyal
HP OmniBook 5 NGAI 16-bf0000
Adreno X1-45 1.7 TFLOPS, Snapdragon X SD X1-26-100, 16.00", 1.59 kg
HP EliteBook 6 G1a 14
Radeon 860M, Strix / Gorgon Point Ryzen AI 7 350, 14.00", 1.4 kg
HP OmniBook X 16 (2026)
Arc B390 Panther Lake iGPU, Panther Lake Ultra X7 358H, 16.00", 2.09 kg
HP ProBook 4 G1q 14
Adreno X1-45 1.7 TFLOPS, Snapdragon X SD X1-26-100, 14.00", 1.46 kg
HP Laptop 14-ep1000
Iris Xe G7 80EUs, Raptor Lake-U Core 5 120U, 14.00", 1.4 kg
HP EliteBook X G2i 14 NG AI
Arc B390 Panther Lake iGPU, Panther Lake Ultra X7 358H, 14.00", 0.998 kg
HP OmniBook Ultra 14 2026
X2-90, unknown, 14.00", 1.27 kg
HP ProBook 4 G1i 16
Graphics 4-Core iGPU (Arrow Lake), Arrow Lake Ultra 5 225U, 16.00", 1.74 kg
HP OmniBook 5 NGAI 16-fb0000
Adreno X1-45 1.7 TFLOPS, Snapdragon X SD X Plus X1P-42-100, 16.00", 1.79 kg
HP 14-ep2000
UHD Graphics 24EUs (Alder Lake-N), Alder Lake-N Processor N150, 14.00", 1.45 kg
HP 17-cp2000ng
Radeon 610M, Mendocino (Zen 2, Ryzen 7020) R3 7320U, 17.30", 2.19 kg
HP ZBook 8 G1ak 14
Radeon 880M, Strix / Gorgon Point Ryzen AI 7 PRO 360, 14.00", 1.44 kg
HP ProBook 4 G1a 14
Radeon 780M, Hawk Point (Zen 4/4c) R7 250, 14.00", 1.4 kg
HP EliteBook 8 G1a 14, Ryzen AI 7 350
Radeon 860M, Strix / Gorgon Point Ryzen AI 7 350, 14.00", 1.39 kg
HP EliteBook 8 G1a 16 AI
Radeon 860M, Strix / Gorgon Point Ryzen AI 7 PRO 350, 16.00", 1.919 kg
HP OmniBook 5 NGAI 14-he0000
Adreno X1-45 1.7 TFLOPS, Snapdragon X SD X Plus X1P-42-100, 14.00", 1.29 kg
HP EliteBook X G1i 14 AI, Ultra 7 268V
Arc 140V, Lunar Lake Core Ultra 7 268V, 14.00", 1.18 kg
HP OmniBook 7 AI 14-fr0000
Graphics 4-Core iGPU (Arrow Lake), Arrow Lake Ultra 5 225U, 14.00", 2.5 kg
HP EliteBook 8 G1i 14
Arc 140V, Lunar Lake Core Ultra 7 268V, 14.00", 1.39 kg
HP OmniBook 3 NGAI 15-fn0000
Radeon 840M, Strix / Gorgon Point Ryzen AI 5 340, 15.60", 1.7 kg
HP EliteBook 6 G1q
Adreno X1-45 1.7 TFLOPS, Snapdragon X SD X1-26-100, 14.00", 1.44 kg
HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1000
Radeon 840M, Strix / Gorgon Point Ryzen AI 5 340, 16.00", 1.79 kg
HP EliteBook X G1i 14 AI, Ultra 258V
Arc 140V, Lunar Lake Core Ultra 7 258V, 14.00", 1.18 kg
HP Omnibook 5 16-bc1000
Radeon 780M, Hawk Point (Zen 4/4c) R7 8840U, 16.00", 1.79 kg
HP ZBook Ultra G1a 14, AI Max Pro 390
Radeon 8050S, Strix Halo Ryzen AI Max PRO 390, 14.00", 1.6 kg
HP EliteBook X G1a 14, Ryzen AI 7 Pro 360
Radeon 880M, Strix / Gorgon Point Ryzen AI 7 PRO 360, 14.00", 1.49 kg
HP EliteBook Ultra G1i 14, Ultra 7 268V
Arc 140V, Lunar Lake Core Ultra 7 268V, 14.00", 1.19 kg
HP EliteBook 865 G11
Radeon 780M, Hawk Point (Zen 4/4c) R7 8840U, 1.00", 1.86 kg
HP 15-fc0000
Vega 7, Cezanne (Zen 3, Ryzen 5000) R5 7430U, 15.60", 1.59 kg