Lenovo ThinkPad E14-20T6000RSP
Specifikációk
Lenovo ThinkPad E14-20T6000RSP
Lenovo ThinkPad E14-20T6000RSP (ThinkPad E14 Széria)
Processzor
AMD Ryzen 5 4500U 6c/6t 6 x 2.3 - 4 GHz, Renoir-U (Zen 2)
Grafikus adapter
AMD Radeon RX Vega 6 (Ryzen 4000/5000)
Memória
16 GB
Kijelző
14.00 hüvelyk 16:9, 1920 x 1080 pixel 157 PPI, fényes: nem
Háttértár
512 GB SSD
Csatlakozók
1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 HDMI
Hálózat
802.11 a/b/g/n/ac/ax (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.1
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 18 x 324 x 220
Akkumulátor
45 Wh
Operációs rendszer
Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit
Súly
1.7 kg
Hivatkozások
Price comparison
Átlagos pontszám: 76% - jó
Átlag 1 pontszámok (kezdő érték 2 tesztek)
Tesztek a következőre Lenovo ThinkPad E14-20T6000RSP
76% Lenovo Thinkpad E14 Gen 2 Review – More Value Than Ever
Forrás: Pokde Angol EN→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon hosszú, Dátum: 02/02/2021
Értékelés: Összpontszám: 76% ár: 85% teljesítmény: 75% mobilitás: 75% összeszerelés: 70%
Lenovo ThinkPad E14 (20T6000RSP). Portátil 14,0" profesional avanzado (899 €)
Forrás: Ofertaman Spanyol ES→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 10/30/2020
Hozzászólás
AMD Vega 6:
» További információt talál a Grafikus Adapterek Összehasonlításában és a kapcsolódó Benchmarkokban.
R5 4500U:
Mobil hatmagos APU, amely hat Zen 2 magot használ, 2.3 és 4 GHz közötti órajelekkel, és egy Vega grafikus kártya 6 CU-val, 1500 MHz-es órajelig. A CPU nem rendelkezik SMT / Hyperthreading támogatással.