Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6-82K1002QGE
Specifikációk
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6-82K1002QGE (IdeaPad Gaming 3 Széria)
Processzor
Intel Core i5-11300H 4c/8t 4 x 3.1 - 4.4 GHz, Tiger Lake-H35
Grafikus adapter
Memória
16 GB
, DDR4-3200
Kijelző
15.60 hüvelyk 16:9, 1920 x 1080 pixel 141 PPI, IPS, fényes: nem, 60 Hz
Háttértár
512GB SSD
Csatlakozók
3 USB 3.0, 1 HDMI, Audió csatlakozók: 3.5mm
Hálózat
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 24.2 x 359.6 x 251.9
Akkumulátor
45 Wh Lítium-Polimer
Operációs rendszer
Microsoft Windows 11 Home
Kamera
Webkamera: HD 720p
További jellegzetességek
Hangszórók: Stereo, Billentyűzet: Chiclet, Billentyűzet háttérvilágítás: igen
Súly
2.25 kg
Hivatkozások
Price comparison
Tesztek a következőre Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6-82K1002QGE
Lenovo IdeaPad Gaming 3i (15″, 2021) review – can it disrupt the budget gaming market?
Forrás: Laptop Media Angol EN→HU Archive.org version
Okay, here’s one for you. How can a 135W charger supply power to a 90W GPU, 35W CPU and still have enough juice for the rest of the components? Well, it doesn’t. In order to keep up with the power demand, it drains the battery, which may be the reason for the weird hotspot (it is right over the battery connector). This raises two questions – first, is this going to harm your device in the long run? And if it will, should you use the Performance mode and its OC function… and if you shouldn’t, why does this laptop even come with such an underpowered power adapter (or offer OC with it). Nevertheless, we don’t think it’s such a drama – it is just a bit weird, that’s all. On the other hand, the cooling solution also struggles a bit with the 90W TGP of the graphics card. We saw the RTX 3050 run at about 85°C, which is definitely too much for an entry-level RTX GPU. Lenovo IdeaPad Gaming 3i (15″, 2021)’s IPS panel (LEN156FHD (LEN9052)) has a Full HD resolution, comfortable viewing angles, a good contrast ratio, and a non-flickering backlight.
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon hosszú, Dátum: 10/27/2021
Lenovo IdeaPad Gaming 3i (15", 2021) - disassembly and upgrade options
Forrás: Laptop Media Angol Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Rövid, Dátum: 10/27/2021
Đánh giá chi tiết Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6: Chiến game tốt với Intel Core i5 Gen 11
Forrás: The Gioididong VN→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon hosszú, Dátum: 06/20/2022
Hozzászólás
NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB Laptop GPU:
» További információt talál a Grafikus Adapterek Összehasonlításában és a kapcsolódó Benchmarkokban.
i5-11300H:
Tiger Lake (H35 sorozat) alapú középkategóriás SoC vékony és könnyű játékra szánt laptopokhoz és munkaállomásokhoz. A négy CPU-mag 2,6 - 3,1 GHz-es alapórajelen (28 - 35 W TDP) és akár 4,4 GHz-es Boost órajelen működik. Az integrált G7 GPU 80 magot kínál 400 - 1300 MHz-es órajelen.