Huawei MateBook D 14-53012BMY
Specifikációk
Huawei MateBook D 14-53012BMY
Huawei MateBook D 14-53012BMY (MateBook D 14 Széria)
Processzor
Intel Core i5-10210U 4c/8t 4 x 1.6 - 4.2 GHz, Comet Lake-U
Grafikus adapter
Intel HD Graphics 620
Memória
16 GB
, DDR4-2400
Kijelző
14.00 hüvelyk 16:9, 1920 x 1080 pixel 157 PPI, IPS, fényes: nem, 60 Hz
Háttértár
512GB SSD
Csatlakozók
1 USB 2.0, 1 USB 3.0, 1 HDMI, Audió csatlakozók: 3.5mm, 1 Ujjlenyomat olvasó, v
Hálózat
802.11 a/b/g/n/ac (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/), Bluetooth 5.0
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 15.9 x 322 x 215
Akkumulátor
56 Wh, 3665 mAh Lítium-Polimer, Akkumulátor üzemidő (gyártói adat): 9.5 h
Operációs rendszer
Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
Kamera
Webkamera: HD 720p
További jellegzetességek
Hangszórók: Stereo, Billentyűzet: Chiclet, 24 Hónap Garancia
Súly
1.38 kg
Ár
800 Euró
Hivatkozások
Price comparison
Átlagos pontszám: 75% - jó
Átlag 2 pontszámok (kezdő érték 4 tesztek)
Tesztek a következőre Huawei MateBook D 14-53012BMY
50% Huawei MateBook D4 Review
Forrás: Toptenreviews Angol EN→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 12/27/2021
Értékelés: Összpontszám: 50%
Huawei Matebook D14 2020. Portátil 14,0" doméstico con diseño cuidado y pantalla IPS (*569 €)
Forrás: Ofertaman Spanyol ES→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 10/22/2021
100% Huawei MateBook D 14 (53012BMY) Review
Forrás: Tweakers Holland NL→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon hosszú, Dátum: 07/09/2021
Értékelés: Összpontszám: 100%
Trên tay Huawei Matebook D14 phiên bản Intel Core i5-10210U: Sang trọng, nhẹ, màn hình 14 inch, hiệu năng cải thiện
Forrás: Cell Phones VN→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Hosszú, Dátum: 01/20/2022
Hozzászólás
Intel HD Graphics 620:
» További információt talál a Grafikus Adapterek Összehasonlításában és a kapcsolódó Benchmarkokban.
i5-10210U: » További információt talál a Mobil Processzorok Összehasonlításában.
Google LogoAdd as a preferred source on Google
Mail Logo
Noteszgépek különböző gyártótól és/vagy különböző processzorral.
Asus ZenBook Duo UX481FA-DB71T
HD Graphics 620, Comet Lake i7-10510U
Noteszgépek ugyanazzal a kijelző mérettel és/vagy súllyal
Huawei MateBook Fold Ultimate Design
unknown, unknown, 18.00", 1.16 kg
Huawei MateBook 14 2024
Arc 8-Core, Meteor Lake-H Ultra 7 155H, 14.20", 1.3 kg
Huawei MateBook D 14 2024
UHD Graphics Xe G4 48EUs, Raptor Lake-H i5-13420H, 14.00", 1.39 kg
Huawei MateBook D 14 2023
Iris Xe G7 80EUs, Alder Lake-P i5-1240P, 14.00", 1.39 kg
Huawei MateBook 14s 2023
Iris Xe G7 96EUs, Raptor Lake-H i7-13700H, 14.20", 1.43 kg
Iris Xe G7 96EUs, Raptor Lake-H i9-13900H, 16.00", 1.68 kg
Huawei MateBook D 14 2023, 53013PKG
Iris Xe G7 80EUs, Tiger Lake i5-1155G7, 14.00", 1.359 kg
Huawei MateBook 14s 2022, i7-12700H
Iris Xe G7 96EUs, Alder Lake-S i7-12700H, 14.20", 1.43 kg
Huawei Matebook D 14 2022, i3-1115G4
UHD Graphics Xe G4 48EUs, Tiger Lake i3-1115G4, 14.00", 1.38 kg
Huawei Matebook D 15 2022, i5-1155G7
Iris Xe G7 80EUs, Tiger Lake i5-1155G7, 15.60", 1.6 kg
Huawei MateBook D 16 2022, i5-12450H
UHD Graphics Xe G4 48EUs, Alder Lake-P i5-12450H, 16.00", 1.7 kg
Huawei MateBook 14 2022, i5-1240P
Iris Xe G7 80EUs, Alder Lake-P i5-1240P, 14.00", 1.433 kg
Huawei MateBook 16 R5 5600H
Vega 6, Cezanne (Zen 3, Ryzen 5000) R5 5600H, 16.00", 1.99 kg
Huawei MateBook D 15 2020, i5-10210U
UHD Graphics 620, Comet Lake i5-10210U, 15.60", 1.53 kg
Huawei MateBook X Pro 2022
Iris Xe G7 96EUs, Tiger Lake i7-1195G7, 14.20", 1.38 kg
Huawei MateBook 14 AMD 2021, 5500U
Vega 7, Lucienne (Zen 2, Ryzen 5000) R5 5500U, 14.00", 1.49 kg
Huawei MateBook 14s i5
Iris Xe G7 80EUs, Tiger Lake i5-11300H, 14.20", 1.443 kg
Huawei MateBook D 15 2021, i7-1165G7
Iris Xe G7 96EUs, Tiger Lake i7-1165G7, 15.60", 1.56 kg
Huawei MateBook 14 2021, i5-1135G7
Iris Xe G7 80EUs, Tiger Lake i5-1135G7, 14.00", 1.49 kg
Huawei MateBook D 15 2020, i3-10110U
UHD Graphics 620, Comet Lake i3-10110U, 15.60", 1.53 kg
Iris Xe G7 80EUs, Tiger Lake i5-1135G7, 15.60", 1.54 kg
Noteszgépek ugyan attól a gyártótól
Huawei Nova 15 Ultra
unknown, unknown, 6.84", 0.209 kg
Huawei MatePad Edge
unknown, unknown, 14.20", 0.789 kg
Huawei MatePad 12 X (2026)
unknown, unknown, 12.00", 0.555 kg
Huawei MatePad 11.5 S (2026)
Maleoon 920A, Kirin T92C, 11.50", 0.515 kg
Huawei Mate 80 Pro
unknown, unknown, 6.75", 0.219 kg
Huawei Mate 80 RS Ultimate
unknown, unknown, 6.90", 0.249 kg
Huawei Mate 80 Pro Max
unknown, unknown, 6.90", 0.239 kg