Acer Aspire 1 A114-33-P2EY
Specifikációk
Acer Aspire 1 A114-33-P2EY
Acer Aspire 1 A114-33-P2EY (Aspire 1 A114 Széria)
Processzor
Intel Pentium Silver N6000 4c/4t 4 x 1.1 - 3.3 GHz, Jasper Lake
Memória
4 GB
, DDR4
Kijelző
14.00 hüvelyk 16:9, 1920 x 1080 pixel 157 PPI, IPS, fényes: nem, 60 Hz
Háttértár
128 GB eMMC Flash, 128 GB
Csatlakozók
1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 HDMI, Audió csatlakozók: 3.5mm
Hálózat
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 19.9 x 328.75 x 236
Akkumulátor
36.7 Wh, 4800 mAh Lítium-Ion, 2-cell
Operációs rendszer
Microsoft Windows 11 Home
Kamera
Webkamera: HD 720p
További jellegzetességek
Hangszórók: Stereo, Billentyűzet: Chiclet, 24 Hónap Garancia
Súly
1.6 kg
Ár
550 Euró
Price comparison
Átlagos pontszám: 80% - jó
Átlag 1 pontszámok (kezdő érték 1 tesztek)
Tesztek a következőre Acer Aspire 1 A114-33-P2EY
80% Acer Aspire 1
Forrás: Gadgetspeak Angol EN→HU Archive.org version
This Acer Aspire 1 is the first unit I have seen that offered me the chance to upgrade to Windows 11; you can read my thoughts in an item published last week. So now having done the upgrade I move on to the review of this rather nice if somewhat lower power and capacity unit. It is however all wrapped up nicely with a 14 inch full HD screen, and it’s very well priced.
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon rövid, Dátum: 12/20/2021
Értékelés: Összpontszám: 80% ár: 100% teljesítmény: 80% összeszerelés: 80%
Hozzászólás
Intel UHD Graphics (Jasper Lake 32 EU):
Integrált grafikus kártya az Intel Jasper Lake Pentium Silver modellekben, amelyek a 11. generációs architektúrán alapulnak. Mind a 32 EU-t (Execution Units / Shader Cluster) kínálja. Az órajel a processzormodelltől függően 350 MHz alap és 900 MHz boost között változik. A Jasper Lake lapkák az Intelnél gyártott 10 nm-es eljárással készülnek (hasonlóan az Ice Lake-hez).
» További információt talál a Grafikus Adapterek Összehasonlításában és a kapcsolódó Benchmarkokban.
Pentium N6000:
Alacsony fogyasztású négymagos SoC a JAsper Lake sorozatból olcsó noteszgépekbe. 1,1 - 3,3 GHz közötti órajelekkel fut, és 32 EU-s DirectX 12 képes grafikus adaptert integrál. A CPU-magok kisebbek és lassabbak, mint a Core CPU-kban (pl. Ice Lake), de ugyanabban a 10 nm-es eljárással készülnek.