Lenovo Legion 5 15ACH-82JU000JGE
Specifikációk
Lenovo Legion 5 15ACH-82JU000JGE (Legion 5 15 Széria)
Processzor
AMD Ryzen 5 5600H 6c/12t 6 x 3.3 - 4.2 GHz, Cezanne-H (Zen 3)
Grafikus adapter
NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU - 6 GB VRAM, Mag: 1702 MHz, 130 W TDP, GDDR6
Memória
16 GB
, DDR4-3200
Kijelző
15.60 hüvelyk 16:9, 1920 x 1080 pixel 141 PPI, AMD FreeSync, fényes: nem, 120 Hz
Háttértár
512GB SSD
Csatlakozók
4 USB 3.0, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, 1 DisplayPort, Audió csatlakozók: 3.5mm, USB-C
Hálózat
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 25.8 x 362.6 x 260.1
Akkumulátor
60 Wh, Akkumulátor üzemidő (gyártói adat): 8 h
Operációs rendszer
Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
Kamera
Webkamera: HD 720p
További jellegzetességek
Hangszórók: Stereo, Billentyűzet: Chiclet, Billentyűzet háttérvilágítás: igen
Súly
2.4 kg
Ár
1300 Euró
Hivatkozások
Price comparison
Átlagos pontszám: 85% - jó
Átlag 1 pontszámok (kezdő érték 3 tesztek)
Tesztek a következőre Lenovo Legion 5 15ACH-82JU000JGE
85% Lenovo Legion 5 review (RTX 3060 model) – mid-range gaming/performance laptop
Forrás: Ultrabook Review Angol EN→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Nagyon hosszú, Dátum: 11/19/2021
Értékelés: Összpontszám: 85%
Lenovo Legion 5 (15" AMD, 2021) - disassembly and upgrade options
Forrás: Laptop Media Angol Archive.org version
Támogatás, online elérhetőség, Rövid, Dátum: 08/11/2021
Ein guter Gaming-Allrounder für den Alltag
Forrás: HardwareLuxx Német DE→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Hosszú, Dátum: 08/25/2021
Hozzászólás
NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU:
» További információt talál a Grafikus Adapterek Összehasonlításában és a kapcsolódó Benchmarkokban.
R5 5600H:
Egy mobil Hexa-Core APU hat Zen 3 maggal, 3,3 GHz és 4,2 GHz közötti órajelen, valamint egy Vega iGPU 7 CU-val, legfeljebb 1800 MHz-es órajelen.