Lenovo IdeaPad 3 14IML-81WA004PPB
Specifikációk
Lenovo IdeaPad 3 14IML-81WA004PPB (IdeaPad 3 14 Széria)
Processzor
Intel Core i5-10210U 4c/8t 4 x 1.6 - 4.2 GHz, Comet Lake-U
Grafikus adapter
Memória
8 GB
, DDR4-2666
Kijelző
14.00 hüvelyk 16:9, 1920 x 1080 pixel 157 PPI, 60 Hz
Háttértár
512GB SSD
Csatlakozók
1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 HDMI, Audió csatlakozók: 3.5mm, Kártyaolvasó: SD, 1 Ujjlenyomat olvasó
Hálózat
802.11 a/b/g/n/ac (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/), Bluetooth 5.0
Méret
magasság x szélesség x mélység (mm-ben) 19 x 327 x 241
Akkumulátor
35 Wh, 4160 mAh Lítium-Ion
Operációs rendszer
Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
Kamera
Webkamera: Yes
További jellegzetességek
Hangszórók: Stereo, Billentyűzet: Chiclet, Billentyűzet háttérvilágítás: nem
Súly
1.5 kg
Hivatkozások
Price comparison
Átlagos pontszám: 60% - gyenge
Átlag 1 pontszámok (kezdő érték 1 tesztek)
Tesztek a következőre Lenovo IdeaPad 3 14IML-81WA004PPB
60% Lenovo IdeaPad 3 14"
Forrás: Tek.no NO→HU Archive.org version
Egyéni teszt, online elérhetőség, Rövid, Dátum: 06/24/2021
Értékelés: Összpontszám: 60%
Hozzászólás
Intel UHD Graphics 620:
Integrált GPU (GT2, 24 EUs), amely egyes Kaby-Lake-Refresh CPU modellekben található meg (15 W ULV széria). Technikailag azonos az előző HD Graphics 620-szal.